Puodelis su nuotrauka – 15 Lt

Puodeliai su nuotrauka

Ieškote dovanos? Norite nustebinti savo šeimos narius ar bendradarbius? Užteks kankintis ieškant originalios ir išskirtinės dovanos – sukurkite ją patys. Paleiskite į laisvę savo fantaziją ir sumodeliuokite vienetinį puodelį, kuris gali būti su pageidaujama nuotrauka, paveiksliuku, šmaikščiu užrašu, inicialais, ornamentais, simboliais ir t.t.

Gauti dovanas visada smagu, bet dar smagiau jas dovanoti, net jei tam ir nėra svarios priežasties. Ar sutinkate su mūsų nuomone, kad rytinė kava gali virsti puikia dienos pradžia, jei ji geriama iš vienetinio ir iš širdies padaryto puodelio?
Jeigu trūksta fantazijos, išvardinsime daugybę progų, kada tinka dovanoti puodelį:

  • Laukia labai svarbus susitikimas su potencialiu klientu, o Jūs neturite kaip trumpai ir vaizdžiai pristatyti savo įmonę? Turėkite su savimi puodelį su įmonės logotipu,nes pirmas įspūdis visada labai svarbus!
  • Puodelis su Lietuvos vaizdu – puiki mūsų kraštą reprezentuojanti dovana svečiams iš užsienio.
  • Manai, kad dovanoti gėles nepraktiška? Puodelis su gėlėmis tikrai bus praktiška ir šilta dovana!
  • Nebeišmanote, kaip įdomiau pažadinti mylimą žmogų? Atneškite kavos puodelyje su nuostabiais žodžiais, kurie priverstų keltis ir įkvėptų dienos darbams!
  • Nebegalite savęs pakęsti dėl sudaužytų puodelių kiekio, nes nebeturite kur įpilti arbatos draugams? Pasidarykite puodelį kiekvienam savo draugui, taigi jie visada paklius į reikiamas rankas!
  • Vienu metu švenčiate keleto artimųjų gimtadienius? Vienu metu gali prajuokinti juos visus įteikdamas puodelius su juos primenančių gyvūnų paveikslėliais.
  • Ar norėtumėte savo antrajai pusei suteikti įspūdį, jog visada esate šalia? Padovanokite puodelį iš Jūsų bendros fotosesijos, Jūsų mylimas žmogus būtinai primins, kaip buvo gera kartu.
  • Būkite originalūs, o kartu ir taupūs! Tokia dovana sukels tik pačias nuoširdžiausias ir šilčiausias emocijas!

Nusibodo kolegos, kurie nuolatos skolinasi Jūsų puodelį? Padovanokite jiems puodelius su jų vardais!

Puodeliai pagaminami per 1 darbo dieną.

 
Hey.lt - Nemokamas lankytoj skaitliukas